27 Ocak 2020 Pazartesi

Konferans: Senden Ne olur? Kariyer Planlamada El Alem ve Bilinçaltı Unsurları

09 Aralık 2019 Pazartesi 09:29 tarihinde eklendi | 173 defa okundu
         Peyzaj Mimarlığı Bölümü tarafından 10 Aralık 2019 Salı Günü saat 10:00 da ISUBÜ Orman Fakültesi konferans salonunda, Dr. Öğretim Üyesi Ertan BECEREN’ in konuşmacı olduğu “SENDEN NE OLUR? EL ALEM VE BİLİNÇALTI UNSURLARI adlı konferans gerçekleşti.

PEYZAJ MİMARLIĞI BÖLÜMÜ KONFERANS ETKİNLİĞİ

 

            Peyzaj Mimarlığı Bölümü tarafından 10 Aralık 2019 Salı Günü saat 10:00 da ISUBÜ Orman Fakültesi konferans salonunda, Dr. Öğretim Üyesi Ertan BECEREN’ in konuşmacı olduğu “SENDEN NE OLUR? EL ALEM VE BİLİNÇALTI UNSURLARI adlı konferans gerçekleştirilmiştir.

                                   Mimarlık Fakültesi Öğretim elemanları ve öğrencilerinin katıldığı konferansta, tercihlerle dolu insan hayatında rasyonel karar almada en önemli unsurun geçmişin şifalandırılması hususu olduğuna değinen Beceren, “GEÇMİŞ ŞİFALANDIRMADAN GELECEK İNŞA EDİLEMEZ!” alt başlığındaki; Senden Ne olur? Sorusuna verilecek cevap ile orantılı kişisel VİZYON ve MİSYON ANALİZİ çerçevesinde bilinçaltı ve el alem çatışmasına bağlı mutlu olunmayan meslekler ve ilişkileri resim ederek; rasyonel bilinç, septik ama paranoya endeksli olmayan akıl, zeka ve dikkat üçgenindeki tercihlerin yarattığı katma değerlere değinmiştir.

  Yoğun bir katılımın sağlandığı konferansta Dr. Öğretim Üyesi Ertan Beceren’ e teşekkür belgesini Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali TÜRK takdim etmiştir.

 

 

 

            

 

E-POSTA

AKADEMİK TAKVİM

PERSONEL

PERSONEL

KARARLAR

DOKÜMANLAR

TASARIM VE PLANLAMA TOPLULUĞU

Mimarlık Klübü çeşitli faaliyetlerle öğrencileri desteklemektedir.

İLETİŞİM

Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık Fakültesi
Batı Yerleşkesi / ISPARTA

Tlf: +90 246 211 82 22

Fax: +90 246 211 82 31

                     

E-mail: mimarlik@sdu.edu.tr